18.01
2014

Maarja Küla ja Elisa Eesti pürivad Unistuste tööandjaks

Esmaspäeval 20. jaanuaril pannakse lukku kandideerimine Eesti Unistuste Tööandja 2013 tiitlile. Konkurssi, mille eesmärgiks on selgitada välja oma töötajatest enim hooliv organisatsioon Eestis, viivad läbi Marketingi Instituut ja konverentsikorraldaja „100 Ideed Konverentsid“. Tänaseks on end konkursile esitanud erinevad firmad ja asutused, teiste seas näiteks Elisa Eesti, Proekspert, Maarja Küla, Viimsi Lasteaiad, jpt. lausus konkursi eestvedaja Anu-Mall Naarits.

„Praegu laekub meile iga päev uusi avaldusi ja tuleb nentida, et põhjused, millega organisatsioonid end heaks ja hoolivaks tööandjaks esitavad, on vägagi erinevad,“ rääkis Naarits. „Küll on aga väga tore, et nii paljud ettevõtted oma töötajatest hoolimist tähtsaks peavad ja just sellest küljest end näidata soovivad.“

Anu-Mall Naaritsa sõnul hindab kõiki laekunud taotlusi esinduslik žürii koosseisus Klaas-Jan Reincke, Renita Käsper (CV Keskus) Maiken Sõrg (Töötukassa) Kristi Hunt (EVEA) ja Marko Siller (Vastutustundliku ettevõtluse foorum) ja Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE esindaja. Ennekõike hinnatakse tööandja poolsete lahenduste uudsust ja mõju töötaja-tööandja suhetele.

Unistuste Tööandja 2013 tehakse teatavaks 30.jaanuaril toimuval konverentsil „Unistuste Tööandja. 100 ideed“, kus erinevatest ettevõtlusvormide seast parimateks valitud tööandjad saavad võimaluse ka lühikeseks ettekandeks.

Neile, kes soovivad samuti konkursil osaleda, tuleb selleks täita avaldus, mis asub siin: http://100ideed.ee/unistuste-t%C3%B6%C3%B6andja-konkurss

Kommenteeri meie Facebooki lehel

Vaata konverentse