12.01
2015

Unistuste Tööandja 2014 tiitlile kandideerivad nii TransferWise kui Nortal

Juba teist aastat valitakse Eestis Unistuste Tööandjat, kelleks saab organisatsioon, mis on suutnud oma sisekliimat ja töökultuuri kujundada töötajaid inspireerivaks ja motiveerivaks ning mida hindavad nii nende praegused kui potentsiaalsed töötajad. Sel aastal kandideerib tiitlile 19 organisatsiooni,  tuntumad neist TransferWise, Nortal, Swedbank, LHV Pank.

„Täname kõiki julgeid ettevõtteid ja organisatsioone, kes on teadlikult panustanud oma töötajate motivatsiooni ja töökultuuri tõstmisse ja julgevad oma tegusid ka avalikult eksponeerida,“ lausus konkursi eestvedaja Anu-Mall Naarits. „Tuleb möönda, et veel on meie seas palju neid ettevõtteid, kelle töötajad neid kiidavad ja väärtustavad, kuid kes ise oma tagasihoidlikkuses veel konkursile tulla pole söendanud.“ Anu-Mall Naaritsa sõnul on töötajad läbi interneti kiitnud ligi sadakonda organisatsiooni.

„Kuid nende 19 puhul, kes on sel aastal konkursile tulnud, on kindlasti tegu väga teadlikult tööandja brändi kujundavate organisatsioonide, mitte õnneotsijatega. Need on organisatsioonid, kelle jaoks on nende kuvand tööandjana vähemasti sama tähtis kui nende toodete või teenuste maine.“

„Unistuste Tööandja 2014“ tiitlile kandideerivad organisatsioonid on: AS SWISS PROPERTY, Eastman Specialties OÜ, OÜ Advokaadibüroo Eversheds Ots&Co, Proekspert AS, Swedbank AS, Starmaker OÜ, Eesti Noorteühenduste Liit, Krediidiinfo AS, EDM Machinery (EDM OÜ), Elisa Eesti AS, TransferWise, Nortal AS, Axinom Eesti OÜ, YFU Eesti, LHV Pank AS, OÜ Domus Kinnisvara Vahendus, AS Balbiino, Creative Union (WWH AS), Võru Järve Kool.

Konkursi zürii valib kõigi kandidaatide seast jaanuari keskpaigaks välja viis finalisti: kolm erasektorist, ühe mittetulundus- ja ühe avalikust sektorist.  Žüriisse kuuluvad PARE juhatuse esimees Milvi Tepp,  Eesti Kaitseväe Värbamiskeskuse juhataja Lauri Kurvits, EV 100 turundus- ja kommunikatsioonijuht Anneli Ohvril, Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi jätkusuutliku töökeskkonna valdkonnajuht Heidi Solba ja CV Keskus OÜ värbamisosakonna juhataja Renita Käsper.

„Unistuste Tööandja 2014 “ tiitel kuulutatakse välja 22. jaanuaril toimuval Unistuste Tööandja konverentsil (http://www.100ideed.ee/unistuste-t%C3%B6%C3%B6andja-100-ideed)

Kommenteeri meie Facebooki lehel

Vaata konverentse