100 Ideed

VIDEO: AHHAA´s kaader voolab

Andres Juur, kes on SA Teaduskeskus AHHAA juhatuse liige, selgitab, et miks on hea see, kui kaader voolab. Andres Juur oli esineja ka Marketingi Instituudi rahvusvahelisel konverentsil "Unistuste tööandja: 100 ideed".

20. veebruar 2015
Loe edasi

LHV Pank: me ei konkureeri talentide osas finantssektoriga

LHV Panga personalijuhi Häli Õiguse sõnul tuleb praeguses tööjõuturu tihedas konkurentsis igal tööandjal õigete töötajate leidmise nimel vaeva näha, muuhulgas tähendab see mõistmist, milliste organisatsioonidega talentide osas konkureeritakse.

8. jaanuar 2015
Loe edasi

VIDEO: Õnnetunde 5 printsiipi

Üks kõige suurimaid väljakutseid on tänapäeval sõda talentide pärast. Milline näeks sinu ettevõtte välja, kui sul oleks hämmastavad A-klassi mängijad võistlemas tööle saamiseks ja sa peaksid valima vaid oma ala parimatest talentidest?  

17. november 2014
Loe edasi

Unistuste tööandja 100 ideed

Korjasime esimeselt Unistuste tööandja: 100 ideed konverentsilt välja 100 ideed, mis meile kõlama jäid. Loomulikult võtsid erinevad inimesed kaasa erinevaid ideid ja mõtteid.

2. veebruar 2014
Loe edasi

Kiida oma tööandjat!

Eestis on läbi viidud palju uuringuid, et välja selgitada, kes on atraktiivsed tööandjad ja miks nad seda on. Tihti võidavad suured ja tuntud, kellega konkureerimine tundub väiksematele ebavõrdne.

1. detsember 2014
Loe edasi