17.03
2015

Magnus Pehrssoni nõuanded ärijuhtidele

Mida on ärijuhtidel õppida Magnus Pehrssonilt, kes on Eesti jalgpalli meestekoondise peatreener. Vaata videot!

Magnus Pehrsson esineb ka noorte juhtide konverentsil Uute juhtide tõukefoorum: 100 ideed. Ole kohal!

Kokkuvõte videost:

Spordis on loomulik, et töötad igal nädalal tulemuste nimel. Nii on iga päev nädalas väga oluline ja seda aastaringselt. Samuti jälgib meedia jälgib väga lähedalt ja nii ei saa endale lubada, et iga nädal ei tule head tulemust. Töötades pinge all, tuleb keskenduda sooritusele, mitte ainult tulemustele. Samamoodi keskendun igale mängijale.

Esimene oluline asi – iga päev on oluline. Ma olen väga õnnelik, sest saan töötada iga päev motiveeritud sportlastega, kelle unistus on mängida jalgpalli ning kes tahavad palju mängida. Tuleb tunnistada, et isegi kui siin töötamine ilmselt ei ole iga inimese unistus, on minu jaoks esiplaanil rohkem minu enda individuaalne soov seada ja täita eesmärke. Üritan mängijate valikul kohtuda mängijaga ning saada aru, kui heas või halvas vormis ta on.

Teine oluline asi – iga mehe individuaalne jälgimine on väga hea. Ma arvan ka, et minu mängijad peavad aru saama, millal on oluline keskenduda täielikult sooritusele ja millal on aeg tunda ennast vabalt ja nautida head päeva.

Kolmas oluline asi - nautida tööd ja elu, see peab olema balansis.

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel

Vaata konverentse