01.04
2014

Noored juhid kogunevad foorumile

Järgmisel nädalal kogenevad noored Eesti juhid Uute Juhtide Tõukefoorumile, et kuulata üksteise lugusid ja rääkida omavahel parimast juhtimispraktikast.

Foorumi korraldaja Anu-Mall Naaritsa sõnul on maailmas täheldatud, et just nn Y-põlvkonna inimesed, kelleks võib meil pidada laulva revolutsiooni ajal sündinuid, muudavad lähiaastatel märkimisväärselt juhtimisvõtteid kogu maailmas.
«Mitmed uuringud näitavad, et tänased 20-30-aastased, kes peagi vahetavad välja 60-70-aastased tippjuhid, mõtlevad ja käituvad teistmoodi ning toovad oma arusaamadest ja käitumuslikest harjumustest tingitud erisused kaasa ka organisatsioonide juhtimisse,» rääkis Naarits. «Nad vajasid juba ammu foorumit, kohta, kus üksteisega kogemusi jagada ja innustust leida.»
Naarits märkis, et Uute Juhtide Tõukefoorumil oodatakse tipp- ja keskastme juhte ja ka neid noori, kes alles juhiks pürgivad. Kokku astub lavale 13 noort juhti, et jagada oma kogemusi.
Teiste seas Erply juht Kristjan Hiiemaa, Aalto Ülikooli tudengisatelliidi projektijuht Jaan Praks, koolidirektor Alo Savi, kammerkoori eestvedaja Endrik Üksvärav, Niitvälja Golfiklubi juht Kristo Tohver, Kalevi kommivabriku tootmisjuht Hardo Reinike, jt.

Infopesa: 
Kommenteeri meie Facebooki lehel

Vaata konverentse