100 Ideed

4 mõjuvõimsat sõna, mida iga liider võiks öelda

On kummaline olla juht. Sa oled üksi. Inimesed arvavad et sul on vastus kõigele. Nad ootavad sinu sõnu. Ja see on põhjus, miks paljude töötajate jaoks on juht vaid võõras, kes istub kontori nurgakabinetis kinnise ukse taga.

19. jaanuar 2015
Loe edasi

ARTIKKEL: Juhtimine ja meeskonnatöö

Äris, kus on töötajatel selged tegevused ja käitumistavad, on ka innukad ja kõrge kvaliteediga juhid. Hea juhi tunneb ära ka töötajate käitumiste kaudu.  Tõeline juht tunneb ära, kui töötajal on probleem ning kust see saab alguse.

12. jaanuar 2015
Loe edasi

ARTIKKEL: Juhtimine - iseenda inspireerimise kunst?

Kes motiveerib motiveerijat?  Kuidas suudab olla see, kes motiveerib iga päev teisi enda ümber olla motiveeritud? Olles pidevalt tipus võid olla ka sageli üksildane. Olles liider - igaüks otsib pidevalt juhtnööre, toetust ja juhiseid.

5. jaanuar 2015
Loe edasi

ARTIKKEL: 7 P eesmärkide saavutamiseks

Unistus on lihtsalt unistus. Eesmärk on unistada kindla plaani ja tähtajaga. Küsi endalt, kas see mida sa täna teed viib sind lähemale sinna, kus sa tahaksid olla homme. Siin on 7 P, mis aitavad sul eesmärke saavutada:

1. detsember 2014
Loe edasi

ARTIKKEL: Juhid ja järgijad

Miks on vaja juhtidel tõelisi järgijaid? Tundub, et ilma järgijateta on raske saada heaks liidriks. Sest öeldakse, et kui juhil pole järgijaid on ta lihtsalt teelkäija. Kõik tahaksid olla liidrid, kuid mis on see, mis teeb juhi efektiivseks.

25. november 2014
Loe edasi

ARTIKKEL: 20+ muutuste juhtimise viga mida vältida

Muutuste juhtimisest on saanud nr 1 prioriteet juhtide hulgas, mida näitavad ka hiljutised uuringute tulemused. Aga tõsi on see, et enamus püüdlustest muutusi ellu viia ebaõnnestuvad. 

Viga 1 - Alustatakse liiga hilja.

20. oktoober 2014
Loe edasi

ARTIKKEL: Miks töötajad muutustele vastu seisavad?

Me ei saa kontrollida enamus asju meie ümber maailmas, aga me saame kontrollida kuidas reageerime töötajate tunnetele muutuste suhtes.

8 üldlevinud uskumust ja põhjust, miks inimesed muutustele negatiivselt reageerivad:

14. oktoober 2014
Loe edasi

BLOGI: Innovatsiooni põlvkond on saabunud

Tänapäeva noored turundajad, disainerid ja insenerid on erinevad oluliselt varasematest põlvkondadest. Nad sisenevad tööjõuturule täiesti uute vaadetega ning suure „näljaga“ innovatsiooni järele.

7. oktoober 2014
Loe edasi

Noored juhid kogunevad foorumile

Järgmisel nädalal kogenevad noored Eesti juhid Uute Juhtide Tõukefoorumile, et kuulata üksteise lugusid ja rääkida omavahel parimast juhtimispraktikast.

1. aprill 2014
Loe edasi